Prekės kodas: VLT0607
Prieinamumas: Sandėlyje
5.60€
Be PVM: 4.63€

DC/DC įtampos keitiklis iš 4V-40V į 1.5V-35V + voltmetras (STEP DOWN)

Tai atnaujinta Adjustable Mini DC-DC modulio versija. Jame integruotas įtampos matuoklis su DC-DC moduliu – LM2596S, su šia funkcija galėsite daug lengviau stebėti savo projektą. Įtampos matuoklis gali išmatuoti įvesties arba išėjimo įtampą, kurią galima reguliuoti potenciometru, ±0,1 V tikslumu. Atkreipkite dėmesį, kad įtampos matuoklis neveiks, jei įvesties įtampa būtų mažesnė nei 4 V. Paspauskite mygtuką, kad perjungtumėte išmatuojamą įtampą tarp įvesties įtampos ir išėjimo įtampos. Taip pat yra 2 šviesos diodai (IN ir OUT), rodantys, kokią įtampą matuoja įtampos matuoklis. Taip pat galite uždaryti įtampos matuoklį ilgai paspaudę mygtuką (1S< paspaudimo laikas < 4S).

 

Šį modulį taip pat galima kalibruoti rankiniu būdu tokiu būdu:

1. Įjunkite modulį naudodami stabilų ir tikslų maitinimo šaltinį, pvz., 5 V maitinimo šaltinį, ir ilgai paspaudus (paspaudimo laikas > 4S) mygtuką modulis įeina į kalibravimo modelį, atleidus mygtuką užsidegs atitinkamas šviesos diodas iki, kad būtų parodyta, kuri įtampa šiuo metu kalibruojama, o skaitiniame ekrane mirksi koregavimo vertė. (Numatytoji vertė: 0,0 V)

2. Trumpai paspauskite mygtuką, kad pakeistumėte pataisos reikšmę (-0,5 V ~ 0,5 V), pavyzdžiui, jei jūsų maitinimo šaltinis yra 5 V, bet įtampos matuoklio rezultatas yra 4,8, turite nustatyti pataisos vertę į +0,2 V. .

3. Paspauskite ilgai (paspaudimo laikas ≈ 2S), kad išsaugotumėte įėjimo įtampos korekcijos vertę, modulis automatiškai įves išėjimo įtampos korekcijos vertės kalibravimo modelį.

4. Sukalibruokite išėjimo įtampą tokiu pat būdu, kaip aprašyta aukščiau; Pataisos vertė bus saugoma nepastovioje atmintyje.

 

Specifikacija:

  • Įvesties įtampa: 4V ~ 40V (bent 1,5V didesnė už išėjimą)
  • Matavimo tikslumas: ±0,1V
  • Reguliuojama išėjimo įtampa: 1.5V ~ 35V
  • Išėjimo srovė: 3A
  • Išmatavimai: 66mm x 35mm x 14mm

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Susijusios prekės